Nawigacja
Szkolny serwis
PLAN LEKCJI
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
DZWONKI
BIBLIOTEKA
DLA RODZICA
REKRUTACJA
DLA UCZNIA
CIEKAWE STRONY
RODO
Konkurs
Zachęcamy uczniów do udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „Żyjmy zdrowo”. Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 25 fotografii związanych z szeroko rozumianym pojęciem ochrony środowiska naturalnego.

Na autorów 20 najlepszych prac czekają bony na zakup sprzętu elektronicznego. Prace konkursowe można przesyłać do 31 października 2021. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują siętu.

Konkurs organizuje Ekologiczna Agencja Informacyjna EKOMAIKA.pl we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.
Infolinia
Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Plakat informacyjny
Zaproszenie
Bezpłatne okulistyczne badania przesiewowe
Szczepienia uczniów
List Ministra Zdrowia
Plakat informacyjny - rekomendacje dla rodziców
Wycieczka
WycieczkaPoznajemy historię i kulturę nasze regionu - piesza wycieczka klasy I i II do Muzeum w Mełgwi. Zdjęcia
"Lekturki spod chmurki"
"Lekturki spod chmurki"Klasa I zakończyła realizację projektu czytelniczego "Lekturki spod chmurki" bawiąc się wesoło na klasowym pikniku. Zdjęcia
Podsumowanie pracy świetlicy szkolnej za rok szkolny 2020/2021
Podsumowanie pracy świetlicy szkolnej za rok szkolny 2020/2021

Świetlica szkolna stanowi istotną część systemu wychowania szkolnego. W bieżącym roku szkolnym działalnością opiekuńczo-wychowawczą objęto 50 uczniów z klas I-III oraz zerówki i oddziału przedszkolnego. W świetlicy przebywały również dzieci oczekujące na zajęcia dodatkowe (logopedia, basen). Dzięki dodatkowym godzinom możliwa była praca w dwóch grupach. W miarę możliwości oddzielane były dzieci z oddziałów przedszkolnych z uczniami z klas I-III. Więcej o pracy świetlicy przeczytacie w rozwinięciu, a zdjęcia zobaczycie w galerii.

Stypendium Wójta Gminy dla uzdolnionych uczniów
Informacja dla uczniów ubiegających się o stypendium:
Stypendium Wójta Gminy
Spotkanie z pisarzem
Spotkanie z pisarzem

W naszej szkole odbyło się spotkanie z autorem książki „Baśń o dębowym sercu” panem Arturem Jasińskim. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 mogli poznać historię powstania książki. Pisarz opowiedział dzieciom o swojej pracy. Odpowiadał na pytania dzieci. A na koniec przeczytał fragment swojej książki. Po spotkaniu można było zakupić książkę i otrzymać od pisarza autograf. Zdjęcia w galerii.


Tekst: A. Iwaniak - Wiśniewska
CZAS NA ZDROWIE
PROJEKTOR
Administrator
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło