• Nasza Szkoła włącza się w zbiórkę darów rzeczowych dla uchodźców z Ukrainy

      28.02.2022

       

      ZBIERAMY:

      ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

      KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

      ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

      Zbieramy także NOWE koce i śpiwory!

      UWAGA! Nie zbieramy odzieży.

     • Informacja dla rodziców uczniów klasy VIII

      03.02.2022

      Lubelski Kurator Oświaty w ramach „Zawodowego strzału w 10” podejmuje kolejne działanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”.
      Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 17.00. Link do spotkania zostanie przesłany Państwu za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

     • Przekaż 1%podatku

      02.02.2022

      Bardzo dziękujemy za dokonane do tej pory wpłaty 1% podatku na konto naszej szkoły. Dzięki tym wpłatom zostały zakupione meble i pomoce dydaktyczne. Prosimy o pomoc w tym roku - Przekaż 1%podatku. Dziękujemy.

     • Gminne Rozrywki Sportowe On line.

      02.02.2022

      Jak mawiał Johan Cruffy - Piłka nożna to sport, w który gra się umysłem. Dowiedli tego uczniowie Dawid Mędrek, Marcel Witkowski, Filip Wójcik (klasa 4) i Wiktor Sawicki (klasa 8). Chłopcy mają obszerną wiedzę historii piłki nożnej, podstawowych zadań oraz najlepszych piłkarzy. To wszystko pozwoliło uplasować się na trzecim miejscu w Gminnych rozgrywkach online. Gratulujemy.